Historie | Teams | Spelers | Wedstrijden Nederlands Elftal | Stadions | Oranje Shop | Voetbal humor

Home > Historie > WK 2006 > Speelschema > Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Datum: Tijd: Speelstad: Groep: Wedstrijd: Uitslag:
vr 09-6 18:00 MŁnchen A Duitsland - Costa Rica 4-2
vr 09-6 21:00 Gelsenkirchen A Polen - Ecuador 0-2
za 10-6 15:00 Frankfurt B Engeland - Paraguay 1-0
za 10-6 18:00 Dortmund B Trinidad - Zweden 0-0
za 10-6 21:00 Hamburg C ArgentiniŽ - Ivoorkust 2-1
zo 11-6 15:00 Leipzig C Servië - Nederland 0-1
zo 11-6 18:00 NŁrnberg D Mexico - Iran 3-1
zo 11-6 21:00 Keulen D Angola - Portugal 0-1
ma 12-6 15:00 Kaiserslautern F AustraliŽ - Japan 3-1
ma 12-6 18:00 Gelsenkirchen E USA - TsjechiŽ 0-3
ma 12-6 21:00 Hannover E ItaliŽ - Ghana 2-0
di 13-6 15:00 Frankfurt G Zuid Korea - Togo 2-1
di 13-6 18:00 Stuttgart G Frankrijk - Zwitserland 0-0
di 13-6 21:00 Berlijn F BraziliŽ - KroatiŽ 1-0
wo 14-6 15:00 Leipzig H Spanje - OekraÔne 4-0
wo 14-6 18:00 MŁnchen H TunesiŽ - Saudi ArabiŽ 2-2
wo 14-6 21:00 Dortmund A Duitsland - Polen 1-0
do 15-6 15:00 Hamburg A Ecuador - Costa Rica 3-0
do 15-6 18:00 NŁrnberg B Engeland - Trinidad 2-0
do 15-6 21:00 Berlijn B Zweden - Paraguay 1-0
vr 16-6 15:00 Gelsenkirchen C ArgentiniŽ - Servië 6-0
vr 16-6 18:00 Stuttgart C Nederland - Ivoorkust 2-1
vr 16-6 21:00 Hannover D Mexico - Angola 0-0
za 17-6 15:00 Frankfurt D Portugal - Iran 2-0
za 17-6 18:00 Keulen E TsjechiŽ - Ghana 0-2
za 17-6 21:00 Kaiserslautern E ItaliŽ - USA 1-1
zo 18-6 15:00 NŁrnberg F Japan - KroatiŽ 0-0
zo 18-6 18:00 MŁnchen F BraziliŽ - AustraliŽ 2-0
zo 18-6 21:00 Leipzig G Frankrijk - Zuid Korea 1-1
ma 19-6 15:00 Dortmund G Togo - Zwitserland 0-2
ma 19-6 18:00 Hamburg H Saudi ArabiŽ - OekraÔne 0-4
ma 19-6 21:00 Stuttgart H Spanje - TunesiŽ 3-1
di 20-6 16:00 Berlijn A Ecuador - Duitsland 0-3
di 20-6 16:00 Hannover A Costa Rica - Polen 0-2
di 20-6 21:00 Keulen B Zweden - Engeland 2-2
di 20-6 21:00 Kaiserslautern B Paraguay - Trinidad 2-0
wo 21-6 16:00 Gelsenkirchen D Portugal - Mexico 2-1
wo 21-6 16:00 Leipzig D Iran - Angola 1-1
wo 21-6 21:00 Frankfurt C Nederland - ArgentiniŽ 0-0
wo 21-6 21:00 MŁnchen C Ivoorkust - Servië 3-2
do 22-6 16:00 Hamburg E TsjechiŽ - ItaliŽ 0-2
do 22-6 16:00 NŁrnberg E Ghana - USA 2-1
do 22-6 21:00 Dortmund F Japan - BraziliŽ 1-4
do 22-6 21:00 Stuttgart F KroatiŽ - AustraliŽ 2-2
vr 23-6 16:00 Kaiserslautern H Saudi ArabiŽ - Spanje 1-0
vr 23-6 16:00 Berlijn H OekraÔne - TunesiŽ 1-0
vr 23-6 21:00 Keulen G Togo - Frankrijk 0-2
vr 23-6 21:00 Hannover G Zwitserland - Zuid Korea 2-0
Achtste finales:
za 24-6 17:00 MŁnchen 1/8 A Duitsland - Zweden 2-0
za 24-6 21:00 Leipzig 1/8 B ArgentiniŽ - Mexico 2-1 nv
zo 25-6 17:00 Stuttgart 1/8 C Engeland - Ecuador 1-0
zo 25-6 21:00 NŁrnberg 1/8 D Portugal - Nederland 1-0
ma 26-6 17:00 Kaiserslautern 1/8 E ItaliŽ - AustraliŽ 1-0
ma 26-6 21:00 Keulen 1/8 F Zwitserland - OekraÔne 0-3 ns
di 27-6 17:00 Dortmund 1/8 G BraziliŽ - Ghana 3-0
di 27-6 21:00 Hannover 1/8 H Spanje - Frankrijk 1-3
Kwart finales:
vr 30-6 17:00 Berlijn 1/4 A Duitsland - ArgentiniŽ 4-2 ns
vr 30-6 21:00 Hamburg 1/4 B ItaliŽ - OekraÔne 3-0
za 01-7 17:00 Gelsenkirchen 1/4 C Engeland - Portugal 1-3 ns
za 01-7 21:00 Frankfurt 1/4 D BraziliŽ - Frankrijk 0-1
Halve finales:
di 04-7 21:00 Dortmund 1/2 A Duitsland - ItaliŽ 0-2 nv
wo 05-7 21:00 MŁnchen 1/2 B Portugal - Frankrijk 0-1
Troostfinale:
za 08-7 21:00 Stuttgart   Duitsland - Portugal 3-1
Finale:
zo 09-7 20:00 Berlijn   ItaliŽ - Frankrijk 6-3 ns
ns= na strafschoppen
nv= na verlenging


Home | Sitemap | Colofon | Privacy Policy | Links |© oranje11.nl